Tour Translator

Tour Translator 3.9

Dobry i szybki tłumacz wielojęzyczny

Zalety

  • Możliwość zapisywania tłumaczeń
  • Dobrze rozbudowana pomoc i FAQ
  • Możliwość tłumaczenia tekstu mówionego

Wady

  • Nie znaleziono

Bardzo dobry
8

Tour Translator to darmowy tłumacz na Android, obsługujący aż 12 języków. Pozwala na tłumaczenie zarówno mówionego jak i wpisywanego tekstu. Pracuje szybko i dość sprawnie, ale niewiele wyróżnia go od innego, topowego programu tego typu - Google Translate.

Tour Translator pozwala na wprowadzenie tekstu za pomocą głosu lub klawiatury. W pierwszym oknie interfejsu należy dodać słowo, lub zdanie które chcemy przetłumaczyć. Następnie, przycisnąć "Trans", a przetłumaczona fraza pojawi się w wybranym języku w oknie poniżej.

Ciekawą opcją jest możliwość zapisania przetłumaczonych fraz i ich przeglądania. Czcionkę użytą w aplikacji można powiększyć, lub zmniejszyć, jeśli wprowadzamy dłuższy tekst. To główne różnice pomiędzy Tour Translator, a Google Translate.

Tour Translator to dobra aplikacja, która na pewno przyda się podczas zagranicznych podróży lub szkolnego sprawdzianu. Dzięki opcji zapisywania ostatnich tłumaczeń jest o krok do przodu przez bardzo podobnym Google Translate Na pewno warto go wypróbować osobiście.

Tour Translator

Download

Tour Translator 3.9

Opinie użytkowników o Tour Translator